O nás

MBS service s.r.o.

MBS service s r.o. 

MBS service s r.o. je elektromontážní společnost zajišťující řízení a realizaci běžných i náročných rozvodů elektroinstalace. Proměňuje vize investorů v reálnou skutečnost. 

MBS service s r.o. byla založena v roce 2006. Jejím prvotním hlavním cílem bylo poskytování kompletního servisu o elektro rozvody zákazníků. Postupem času se společnost začala zaměřovat na systémy inteligentních budov, se systémem řízení KNX. V současné době je právě tato oblast jednou z nosných pilířů celé společnosti.

MBS service s r.o. se v současné době řadí mezi společnosti, které jsou schopny zvládnout i náročné instalace v systémech řízení budov v oblasti elektroinstalace silnoproudá, slaboproud, měření a regulace, KNX.

MBS service s r.o. se řadí mezi standardně prosperující České elektromontážní firmy firmy se standardním růstem své produkce, tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům, které jsou vyžadovány. 

HLAVNÍ ZÁMĚRY MBS service s r.o. 

Vůdčím strategickým záměrem společnosti MBS service s r.o. do budoucna je dále zintenzívnit efektivní využívání všech disponibilních zdrojů k dosažení úrovně nadprůměrně prosperující České elektromontážní firmy s trvalým růstem své tržní hodnoty. 

Firma bude i nadále působit ve všech oborech elektroinstalací na celém území České republiky. 
V konkurenčním boji o zakázky používá společnost MBS service s r.o. jako hlavní zbraně seriózní cenovou politiku a vstřícnost vůči požadavkům zákazníka založenou na plném garantování kvality, lhůt realizace díla a na dalších nadstandardních metodách, umožněných vysokou technicko-technologickou a kulturní úrovní firmy a její dlouholetou finanční stabilitou. 

Náročné záměry společnosti jsou podporovány pobočkou v Praze. Tímto je společnost schopna působit na většině území České republiky.